25 yıllık tecrübe ile ElitTesisat...

  • en
  • de
  • tr

Hakkımızda

21 Mart 2017      93 Okuma

Neler Yapıyoruz?

ELİT TESİSAT Doğa dostu, güvenli ve temiz yakıt doğalgazın ekonomik bir alternatif olarak, kentleşmeyle artan hava kirliliğine karşı, dünyada ve Türkiye’de giderek daha yoğun kullanılmaya başlanmasıyla birlikte, doğalgaz dağıtım sektöründe güçlü bir şekilde var olmak ve hizmet sunabilmek için 2002 yılında çırak ve kalfalık olarak bu işe başladık. Daha sonra işi öğrenince ustalığa terfi ettik. Kocaeli‘de bir çok şirkette çalıştık. Herkes tarafından mumla aranan usta olduk. İşimizi her zaman layıkıyla teslim ettik. Bugüne kadar hiç bir müşterimizle sorun yaşamadık. Yıl 2019 olunca kendimize bir şirket açmaya karar verdik. Elit Tesisat olarak, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz her alanda ve bölgede; alanımızdaki tecrübemizle vizyonumuzu genişletmeyi, büyümeyi ve ülke ekonomisine katkımızı artırmayı kaçınılmaz bir görev olarak kabul ediyoruz.

İnsanlar sahip olduğu yapılarda kaliteli, güvenli, malzemesi ve işçiliği iyi, deneyimli kişiler tarafından yapılmasını ister ve haklı olarak iyi hizmet beklerler. Böylelikle yapılarınız için tesisat mühendisliği büyük önem arz etmektedir. Tesisatın hangi çeşidi olursa olsun her gün kendini yenileyen ve geliştiren önemli bir uzmanlık alanıdır. Başlangıç olarak bir yapının tesisat projeleri ön çalışmalarında,bir mimar ile birlikte projelerin boru geçiş yerleri, cihazların yerleşimi konularında çalışmalar yapılmaktadır. Sıhhi tesisat, yapı için gerekli olan pis suyun atılması, atık suyun temizlenmesi, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını da içerir. Sıhhi tesisat hizmet alanı bir altyapı olduğu için deneyimli firmaların; alanında uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü sonradan çıkacak bir arıza sebebiyle binanız hasar görebilir.

Elit Tesisat olarak faaliyetlerine devam eden firmamız bölgemizdeki bir çok mimari yapıya Elit Tesisat imzasını atmıştır. Genişleyen kadrosu, müşteri memniyeti ve hizmet anlayışındaki farklılıkları ile içinde bulunduğu sınırları aşmış ve Türkiye’nin farklı şehirlerinde de faaliyetlerine devam ederek sektörünün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Powered By Elittesisat